PieciSimti | LinkedIn
PieciSimti | Facebook

Digitālā druka

Kas ir digitālā druka?

Digitālā druka ir ātrs un ērts krāsainās drukas veids uz 32*45 cm izmēra loksnēm. Apdruka tiek veikta uz 80-350 gr./m2 bieziem, krītotiem vai nekrītotiem papīriem.

 

Digitālā druka - produkcija

Digitālā druka ir domāta visa veida poligrāfijas produkcijas ražošanai nelielā daudzumā - no vizītkartēm līdz katalogiem un grāmatām. Digitālā druka visbiežāk tiek izmantota, lai ražotu birkas, brošūras, bukletus, dāvanu kartes, diplomus, grāmatzīmes, ielūgumus, kalendārus, papīra karodziņus, kartiņas, katalogus, kāzu avīzes, krūžu paliktņus, pastkartes, plakātus, skrejlapas, veidlapas un vizītkartes.

 

Digitālā druka pie mums

Digitālā druka vienas dienas laikā - tas ir mūsu ražošanas termiņš. Ja ir jāražo sarežģītāks produkts ar lielāku vienību skaitu, piemēram, 300 četru daļu sienas kalendāri, ražošanas laiks var aizņemt 2-3 dienas.

Digitālā druka pie mums ir ar plašām drukas un pēcapstrādes iespējām, lai klientiem tiktu piedāvāts labākais rezultāts gatavam produktam. Atšķirībā no citām ražotnēm, saviem klientiem piedāvājam arī grāmatu izgatavošanu cietajos vākos mazā skaitā sāko no viena eksemplāra.

Digitālā druka tiek piedāvāta uz krītota un nekrītota papīra, kartona, dizaina papīra un otrreizēji pārstrādāta papīra.

Ja klientam ir īpašas drukas vēlmes, vienam un tam pašam pasūtījumam varam izmantot vairākus drukas veidus. Piemēram - digitālo druku varam papildināt ar sietspiedi vai folijspiedi.

 

Digitālā druka ar priekšrocībām

Digitālā druka atšķiras ar divām priekšrocībām:

1) Ātrums - drukas failu var drukāt uzreiz, nav nepieciešami maketa drukas sagatavošanas darbi. Digitālā druka pie mums vienā dienā var nodrukāt līdz 5000 lokšņu, līdz ar to ražojam ātri arī vienkāršus produktus skaitā, ko parasti nedrukā ar digitālo druku.

2) Cena - digitālās drukas cenas minimālā pasūtījuma summa ir tikai 20 EUR + PVN un palielinās proporcionāli nepieciešamo materiālu skaitam.

 

Digitālā druka ar dizaina izstrādi

Dizaina izstrāde notiek sadarbībā ar klientu. Tas ir drošākais veids, lai izstrādātais materiāls atbilstu klienta vēlmēm, saglabājot pārredzamību, funkcionalitāti un skaistu grafisko noformējumu. 

Dizaina izstrādes etapi no idejas līdz gatavam produktam:

- Gala produkta izvēle. Pirms tiek uzsākta dizaina izstrāde, ir jāsaprot kāds ir vēlamais gala produkts, cik daudz informācijas nepieciešams, vai ir vajadzīgas fotogrāfijas un vai ir paredzēta kāda cita grafiskā informācija. 

- Rakstītās un grafiskās informācijas apkopošana. Cik daudz no visas nepieciešamās informācijas klients varēs nodrošināt? No klienta svarīgi saņemt tekstu, vēlams arī fotogrāfijas (ja tādas paredzētas), grafisko noformējumu mēs izstrādāsim. Visa dizaina izstrādei nepieciešamā informācija ir jāsaraksta skaidri, nepārprotami, jāsagrupē un jāatsūta mums. Gadījumā, ja ir nepieciešamas fotogrāfijas vai tulkojums, bet klientam šīs informācijas nav, mēs nodrošinām šo pakalpojumu sniegšanu.

- Skiču izstrāde. Atbilstoši no klienta saņemtajai informācijai mēs izstrādājam vairākas skices un nosūtām klientam. 

- Skiču papildināšana. Darbs tiek turpināts ar klienta izvēlēto skici līdz brīdim kad tā tiek apstiprināta.

- Drukas vai gala faila izstrāde.

 

Digitālā druka ar pilna servisa pēcapstrādi

Digitālā druka pie mums tiek piedāvāta ar plašām pēcapstrādes iespējām: laminēšanu, bigošanu (rievošanu), perforēšanu, spirāļošanu, skavošanu, caurumošanu, kniedēšanu, līmēšanu, izciršanu, šūšanu, numurēšanu.

 

Digitālā druka - kas ietekmē cenas

Digitālā druka no citiem drukas veidiem atšķiras ar fiksētu pašizmaksu vienai loksnes drukai - neatkarīgi no drukāto lokšņu skaita, loksnes drukas pašizmaksa būs nemainīga. Digitālā druka izgatavo plašu poligrāfijas produktu klāstu, taču cena tiek rēķināta ņemot vērā:

- vienību skaitu, 

- papīra (vai kartona) izmaksas

- nepieciešamo pēcapstrādi.

 

Digitālā druka - kā samazināt cenas

Lai digitālā druka izmaksātu mazāk, iesakām:

1) Izvēlēties pareizo produkta izmēru. Piemēram, ja vajadzīgas brošūras un informācija vienlīdz labi redzama gan A4, gan A5 formātam, izmantojiet A5 formātu - mazāks lokšņu skaits drukai, mazāka produkta cena.

2) Izvēlieties pareizo apdrukas materiālu - 99% gadījumu produkti tiek ražoti uz krītotā, nekrītotā papīra vai kartona, kas ir praktisks un lēts materiāls. Dizaina papīri un pārējie materiāli paredzēti ekskluzīvu materiālu ražošanai, taču arī sadardzinājums ir vērā ņemams.


Digitālā druka - cenas

Aplūko cenas jebkuram no vairāk kā 100 produktiem:

     
Izgtavojam arī nestandarta poligrāfijas produkciju, nepieciešamības gadījumā sazinieties ar mums.

 


Drukas iespējas:

 • Digitālā druka - vienpusēja
 • Digitālā druka - divpusēja 

Pakalpojumi:

Apdrukas materiāli:

 • Digitālais materiāls
 • Krītots papīrs
 • Nekrītots papīrs
 • Kartons
 • Dizaina papīrs
 • Otrreizējās pārstrādes papīrs

Digitālā druka kombinējama ar:

 • Sietspiedi
 • Folijspiedi
 • Dobspiedi vai reljefspiediJa Jums ir kādi jautājumi, vai vēlaties konsultāciju, sazinieties ar mums.