PieciSimti | LinkedIn
PieciSimti | Facebook

DRUKA

DRUKA UN PĒCAPSTRĀDE

Saņemot pasūtījumus, mēs izvēlamies atbilstošu drukas veidu, lai mūsu klientiem varētu piedāvāt zemākās cenas.

Piedāvājam ļoti plašas pēcapstrādes iespējas: automātisko locīšanu, bigošanu, izciršanu, visu veidu laminātu uzklāšanu, perforēšanu, spirāļošanu, skavošanu, līmēšanu, kniedēšanu, ploterēšanu un brošūru, grāmatu vai katalogu izgatavošanu ar līmētu vai šūtu-līmētu lapu stiprinājumu, kā arī dažādus nestandarta poligrāfijas pēcapstrādes pakalpojumus.


 

Mūsu drukas tehnoloģijas

 

digitālā druka

DIGITĀLĀ DRUKA:

Ātrs veids, lai izdrukātu vajadzīgo materiālu nelielos apjomos. Nav drukas sagatavošanas izmaksas. Laba drukas kvalitāte. Maksimālais drukas laukums 310x440 mm. Parasti izmanto vizītkaršu, flajeru, bukletu, plakātu, brošūru, kartiņu un kalendāru drukai. Pašizmaksa vienmēr katrai loksnei ir nemainīga, nav svarīgi, kāds ir kopējais pasūtījuma apjoms.

ofseta druka

OFSETA DRUKA:

Izdevīgs drukas veids lieliem drukas pasūtījumiem. Tās var būt vizītkartes, plakāti, bukleti, katalogi vai jebkurš cits materiāls. Ofsetam ir drukas sagatavošanas izmaksas un pašizmaksa katrai loksnei ir atkarīga no kopējā pasūtījuma apjoma. Teicama drukas kvalitāte, maksimālais loksnes izmērs 707*1000 mm.

 

lielformāta druka

LIELFORMĀTA DRUKA:

Labākais drukas veids liela izmēra plakātiem, uzlīmēm un baneriem. Banerus pēc drukas vēl var sakausēt, tādā veidā baneri ir vienīgais reklāmas materiāls, kuru var uztaisīt praktiski neierobežotā izmērā. Laba drukas kvalitāte.

sietspiede

SIETSPIEDE:

Piemērota nelieliem drukas darbu apjomiem, kur ir nepieciešams precīzs krāsu tonis un nav krāsu pārejas. Ar šo veidu visbiežāk apdrukā prezentreklāmas priekšmetus un vizītkartes. Tāpat sietspiede nodrošina arī spilgtas krāsas, kādas ar citu drukas veidu nav iespējamas.

 

folijspiede

FOLIJSPIEDE:

Piemērota nelieliem drukas darbiem. Attēls tiek iegūts, izvēlētajā materiālā iespiežot metālisku vai pigmentētu foliju. Parasti folijspiedē izmanto zelta un sudraba krāsas.

 

folijspiede

FLEKSOGRĀFIJA:

Fleksogrāfijas druka augstas kvalitātes druka un piemērotākais uzlīmju drukas variants, kas domāts produktu aplīmēšanas iekārtām. Mēs piedāvājam viena un divu slāņu uzlīmju druku ar iespēju veikt uzlīmju numerāciju augošā secībā. Teicama drukas kvalitāte.


Vērts zināt!

Saņemot klienta drukas maketu, mēs atbildam par drukas kvalitāti atbilstoši iesūtītajam maketam. Mēs neatbildam par maketā esošo saturu vai drukas faila noformējumu atbilstoši drukas maketu noformēšanas prasībām.

Cenas produkcijai ir informatīvas un var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma!

Cenas