Lielformāta druka

lielformata-druka-3-2310017
lielformata-druka-3-2310014
lielformata-druka-3-2310012
lielformata-druka-3-2310016
lielformata-druka-3-2310013
lielformata-druka-3-2310011
lielformata-druka-3-2310015
previous arrow
next arrow
lielformata-druka-3-2310017
lielformata-druka-3-2310014
lielformata-druka-3-2310012
lielformata-druka-3-2310016
lielformata-druka-3-2310013
lielformata-druka-3-2310011
lielformata-druka-3-2310015
previous arrow
next arrow

Lielformāta druka

Lielformāta druka ar pilna servisa pakalpojumu klāstu: dizaina izstrāde, maketēšana, druka un ražošana, pēcapstrāde, piegāde.


Auto uzlīmju lielformāta druka un izgatavošana

Piedāvājam plašas auto aplīmēšanas iespējas – sākot no vieglajiem auto, beidzot ar kravas auto un sabiedrisko transportu. Auto uzlīmju izgatavošana uz trīs veidu līmplēvēmbaltās (apdrukai), krāsainās (rūpnieciski krāsotā – spilgts krāsas tonis), perforētās (mazi caurumiņi pa visu laukumu – aizmugurējo vai sānu auto stiklu aplīmēšanai).

Kā notiek auto aplīmēšanas dizaina izstrāde?
Klients atsūta savu auto foto un vēlmes dizainam – mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Auto uzlīmes tiek izgatavotas atbilstoši apstiprinātajam maketam un profesionāls darbinieks veic aplīmēšanu mūsu ražotnes vai klienta adresē.

Vairāk info šeit.


Backlit lielformāta druka

Backlit ir augstvērtīgs, gaismu kliedējošs materiāls, kas paredzēts apdrukai. Teicams variants, ja nepieciešama izgaismota, labi redzama reklāma vai informācija ar košām krāsām. Backlit druka visbiežāk tiek izmantota cenu izgaismošanai vai informācijai reklāmas stendos, druka tiek veikta ar maksimālo izšķirtspēju 1440 dpi.

Kā notiek backlit drukas dizaina izstrāde?
Klients atsūta sienas vai vides foto, uz kura paredzēts izvietot backlit un vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Backlit lielformāta druka tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam. Nepieciešamības gadījumā profesionāls darbinieks veic backlit uzstādīšanu stendā ar klientu iepriekš saskaņojot ierašanās laiku.

Vairāk info šeit.


Baneru lielformāta druka

Baneri – visbiežāk izmantotais apdrukas materiāls reklāmas vai norāžu materiāliem. Baneru druka tiek veikta jebkurā izmērā, jo ražošanas procesā baneri tiek kausēti kopā, tādā veidā radot iespējamu jebkuru izmēru. Papildus izturībai baneriem ir dubultās (2x locītas maliņas). Piedāvājam divu veidu stiprinājumus – kniedes vai tunelīšus. Baneru druka notiek uz trīs veidu materiāliem:

 • standarta / ekonomiskās sērijas baneri – lētākais un labākais variants īslaicīgam risinājumam;
 • sieta baneri – labākais variants pret vēju, parasti izmanto celtniecības žogu noformēšanai;
 • lietie baneri – vislielākā izturība, labākais ilgtermiņa risinājums.

Veicam tērauda rāmju izgatavošanu un uzstādīšanu, baneru ievietošanu rāmjos. Uzstādīšanas darbi var tikt veikti izmantojot kāpnes, pacēlājus vai industriālā alpīnisma metodes.

Kā notiek baneru drukas dizaina izstrāde?
Klients atsūta sienas foto, uz kuras paredzēts izvietot baneri un vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Baneru druka tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Būvtāfeļu lielformāta druka

Ražojam laika apstākļu izturīgas būvtāfeles izvietošanai celtniecības objektos. Visas būvtāfeles ir noturīgas pret ūdeni, mitrumu, vēju, sauli un temperatūras svārstībām. Druku veicam uz alumīnija kompozītmateriāla, kas nodrošina izcilu izturību ilgam laika posmam.

Kā notiek būvtāfeļu dizaina izstrāde?
Klients atsūta vēlmes dizainam un būvtāfeles izmēru. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Būvtāfeļu druka un izgatavošana tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Etiķešu lielformāta druka un izgatavošana

Ražojam etiķešu uzlīmes, izmantojot visas mūsdienu piedāvātās iespējas: Krāsaino (CMYK) un pantoņu druku, metāliskās krāsas, folijas uzspiešanu, baltās krāsas druku vai klājumu zem CMYK drukas. Etiķešu uzlīmju druka un izgatavošana iespējama mazā un lielā skaitā – sākot no 50 uzlīmēm. Etiķetēm var būt standarta kontūra – taisnstūris, ovāls, aplis vai arī individuāla kontūra – atkarībā no uzlīmju drukas dizaina. Uzlīmes klientiem tiek atdotas grieztas pa vienai vai ruļļos. Izdevīgi risinājumi un draudzīgas cenas etiķešu uzlīmju drukai arī mājražotājiem.

Kā notiek etiķešu drukas dizaina izstrāde?
Klients atsūta vēlmes dizainam un iepakojuma foto, ja tāds paredzēts. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Etiķešu druka tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Kanvu lielformāta druka

Kanvas ir lielformāta drukas gleznas, kas ražotas uz sintētiskajiem audumiem. Galvenā kanvu priekšrocība – estētiski baudāms noformējums, kas rodas apvienojot augstas izšķirtspējas druku, kvalitatīvu kanvas audumu un izturīgus koka rāmjus. Mēs ražojam kvalitatīvus individuāla izmēra kanvu rāmjus no izturīgām koka līstēm. Rāmju malas tiek nostieptas ar kanvas audumu, gleznu padarot par ekskluzīvu dāvanu vai kvalitatīvu telpu noformējuma elementu.

Kā notiek kanvu dizaina izstrāde?
Klients atsūta sienas foto, uz kuras paredzēts izvietot kanvas gleznu un vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Kanvu druka un izgatavošana tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Lielformāta uzlīmju druka

Veicam lielformāta uzlīmju druku. Lielformāta uzlīmes visbiežāk tiek izmantotas izstāžu stendu īstermiņa noformēšanai. Druka tiek veikta uz Removable tipa līmslāņa plēves – ar uzlīmēm var aplīmēt virsmu, uzlīmes stingri pielīp, taču uzlīmes noņemt ir viegli un līme nepaliek uz virsmas. Piedāvājam izstāžu stendu un jebkuru citu virsmu aplīmēšanu, ko veiks profesionāls darbinieks.

Vairāk info šeit.


Plakātu lielformāta druka

Lielformāta plakātu druka telpu un āra stendiem. Drukājam uz kvalitatīva papīra, visbiežāk tiek izmantoti trīs veidu papīri:

 • 115 gr – laba noturība pret mitrumu, plānais materiāls norošina labu pielipšanu pie līmējamās virsmas
 • 150 gr – laba noturība pret mitrumu, ieteicams ievietošanai ūdeni necaurlaidīgos āra reklāmas stendos
 • 200 gr – ieteicams izmantot telpu reklāmas stendos vai rāmjos.

Plakātu maksimālais izmērs – 1,55 m platums, augstums – bez ierobežojuma. Ja nepieciešams – veicam plakātu līmēšanu un uzstādīšanu stendos.

Kā notiek lielformāta plakātu dizaina izstrāde?
Klients atsūta vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Plakātu lielformāta druka un izgatavošana tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Planšetes lielformāta druka

Planšetes ir vizuālā noformējuma materiāli uz cietas, mitruma, ūdeni, saules un āra vides sezonālo temperatūru noturīgas pamatnes. Šo pamatni var apdrukāt no vienas vai divām pusēm. Planšetes apdruka tiek veikta UV krāsām, tādā veidā planšetes ir visizturīgākais no lielformāta drukas un vides reklāmas materiāliem. Planšetēm ir plašas izmēru iespējas, sākot no vizītkaršu izmēra, beidzot ar 3×2 metriem un vēl vairāk. Planšetēm piedāvājam arī individuālas kontūras izgriešanu.

Planšetes tiek izgatavotas no divu veidu materiāliem:

 • Poru plastikātslētāks, vieglāks, var salocīt – nav stingrs materiāls
 • Alumīnija kompozītmateriāls – dārgāks, smagāks, nepadodas locīšanai, ir ļoti stingrs un neelastīgs materiāls.

Piedāvājam planšešu uzstādīšanu ar meistara izbraukumu.

Kā notiek planšetes dizaina izstrāde?
Klients atsūta vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Planšetes druka un izgatavošana tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Rollup un foto sienas lielformāta druka

Rollup ir kompakti, viegli, ērti uzstādāmi mobilie reklāmas stendi. Visiem rollup augstums ir divi metri, platuma iespējas no 65-250 cm. Komplektā ar stendu tiek dota soma rollup pārnēsāšanai. Druka augstā izšķirtspējā, apdrukas materiāls – blockout. Piedāvājam vienpusēji vai divpusēji drukātus rollup. Labākais variants izstādēm un konferencēm.

Piedāvājam vienpusēji vai divpusēji drukātas foto sienas. Divu veidu izmēri – standarta (2m augstumā līdz 3,5 m platumam) un individuālais (atbilstoši klienta vēlmēm). Druka uz laminētā banera. Metāla rāmis tiek piegādāts izjauktā veidā, spīdīgā vai melnā krāsā.

Kā notiek foto sienas vai rollup dizaina izstrāde?
Klients atsūta vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Reklāmas stenda druka un izgatavošana tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Skatlogu uzlīmju lielformāta druka

Skatlogu uzlīmes ir labi redzama reklāma par salīdzinoši zemu cenu. Veicam aplīmēšanas vizualizāciju un drukas failu izstrādi, skatlogu uzlīmju izgatavošanu un aplīmēšanu ar meistara izbraukumu. Skatlogu noformējumiem izmantojam četru veidu līmplēves:

 • Apdrukas – krāsainajai drukai, 100% aizklāts laukums
 • Perforētās – krāsainajai drukai, ~25% caurredzamība. Ieteicams risinājums, ja nepieciešams “redzēt cauri” līmplēvei
 • Rūpnieciski krāsotās – plašs toņu klāsts, spilgta viena toņa krāsa. Skatlogu noformējumam iespējams kombinēt vairāku krāsu plēves.
 • Atstarojošās – pieejami visi pamattoņi, labi atspīd tumšā vidē, ieteicams izmantot, ja vajadzīgs noformējums “ne tā kā citiem”. Mīnuss ir dārgākas līmplēves izmaksas un spēcīgāks līmslānis, uzlīmes nav tik viegli noplēst no virsmas kā apdrukātās, perforētās un rūpnieciski krāsotās.

Kā notiek skatlogu aplīmēšanas dizaina izstrāde?
Klients atsūta fasādes foto ar skatlogiem un vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Skatlogu uzlīmju druka tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit:


Informatīvo, marķējuma un industriālo uzlīmju druka un izgatavošana

Ražojam visu veidu informatīvās, marķējuma vai industriālās uzlīmes. Šāda veida uzlīmēm var būt specifiskas prasības līmplēves īpašībām. Populārs variants ir drukātās uzlīmes ar īpaši noturīgu līmslāni virsmām, kurām neder aplīmēšana ar standarta līmplēvēm. Tāpat uzlīmju izgatavošana var tikt veikta uz krāsainajām līmplēvēm, kas ir rūpnieciski krāsotas un atšķiras ar spilgtu krāsu. Informatīvās uzlīmes tiek parasti tiek drukātas uz standarta plēves, jo ekspluatācija paredzēta noteiktu laika posmu.

Kā notiek uzlīmju dizaina izstrāde?
Klients atsūta vēlmes dizainam. Mūsu Dizaina nodaļa parūpēsies par gaumīgu dizainu un izstrādās vairākas skices. Uzlīmju druka tiek veikta atbilstoši apstiprinātajam maketam.

Vairāk info šeit.


Drukas iespējas:

 • Melnbaltā vai krāsainā lielformāta druka
 • Vienpusēja vai divpusēja lielformāta druka
 • Lielformāta druka ar balto krāsu
 • Lielformāta druka mazā, vidējā un lielā skaitā

Pakalpojumi:

Ieteicamie apdrukas materiāli:

 • Papīri un līmplēve
 • Plastikāti un alumīnija kompozītmateriāli
 • Baneri, block-out, kanva un backlit
 • Elastīgie magnēti un specializētie materiāli

Produkcija:

 • Apvienojot drukas un pēcapstrādes iespējas, varam saražot jebkuru nepieciešamo produkciju

Pēcapstrādes iespējas:

 • Griešana, ploterēšana, frēzēšana, kniežu iestrāde, lāzera griešana, laminēšana, maliņu apstrāde, ķidāšana, pārnesuma papīra uzlikšana, pakošana
 • Par citām pēcapstrādes vēlmēm ziņojiet

Papildus iespējas:

 • Uzstādīšana vai aplīmēšana ar meistara izbraukumu
 • Piegāde ar kurjeru
 • Par citām vēlmēm ziņojiet

Lielformāta druka

Ja Jums ir jautājumi vai vēlaties konsultāciju, rakstiet vai zvaniet mums – ar prieku palīdzēsim!


Mūsu uzticamie sadarbības partneri:

Lielformāta druka
Lielformāta druka
Lielformāta druka

Portfolio

(Atspoguļota tikai neliela daļa no visiem paveiktajiem darbiem.)

Scroll to Top