PieciSimti | LinkedIn
PieciSimti | Facebook

Sākums

TIPOGRĀFIJA, REKLĀMAS AĢENTŪRA PIECISIMTI

 

Mēs esam tipogrāfija un reklāmas aģentūra "PieciSimti". Veicam drukas, radošos, vides un digitālās reklāmas darbus.

Izgatavojam visa veida drukāto produkciju, kur nepieciešama: digitālā druka, lielformāta druka, ofseta druka, fleksogrāfijas druka, rotācijas druka, sietspiede, folijspiede, dobspiede un reljefspiede.

Tipogrāfija "PieciSimti" piedāvā ļoti plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs strādājam gan ar maziem pasūtījumiem, piemēram - vizītkaršu druku, gan ar lieliem pasūtījumiem, piemēram - katalogu druku. Mūsu klientu visbiežāk izmantotie poligrāfijas pakalpojumi ir vizītkaršu druka, flajeru un bukletu druka, kartiņu un kalendāru druka, kā arī katalogu druka un fleksogrāfijas uzlīmju izgatavošana. 

Reklāmas aģentūras "PieciSimti" radošā personāla ikdienas darbi ir dizaina izstrāde, maketēšana, digitālās reklāmas izstrāde, kā arī dažādu vizualizāciju sagatavošana. Strādājam ar visa veida pasūtījumiem, sākot ar vizītkaršu maketa izstrādi, beidzot ar korporatīvās identitātes un web lapu izstrādi.

Vides reklāmas darbnīca veic auto uzlīmju izgatavošanu un aplīmēšanu, baneru rāmju izgatavošanu un uzstādīšanu, skatlogu aplīmēšanu, planšešu izgatavošanu, kā arī gaismas kastu un gaismas burtu ražošanu un uzstādīšanu.

Digitālās reklāmas speciālistiem galvenie ikdienas pienākumi ir web lapu izstrāde, fotogrāfa pakalpojumu sniegšana, kā arī reklāmas tekstu sastādīšana un tulkošana.

Mūsu kurjers laicīgi bez kavēšanās piegādās Jūsu pasūtīto produkciju uz jebkuru vietu Latvijā.

Cenas