PieciSimti | LinkedIn
PieciSimti | Facebook

Alus kausi


Alus kausi un alus glāzes ar logo

Alus kausi un alus glāzes ar logo - lieliska dāvana uz Līgo svētkiem Jūsu uzņēmuma darbiniekiem, partneriem vai klientiem. Mūsu sortimentā ir pašs piedāvājums, kurā atrodami tikai augstas kvalitātes alus kausi un alus glāzes. Šī būs praktiska dāvana uzņēmuma darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem.

Alus glāzes un alus kausi tiek apdrukāti ar Jūsu uzņēmuma logo, saukli, vai web lapas adresi. Druka ir noturīga, tādēļ sadzīves lietošanā tie kalpos ilgi.

Lai saņemtu precīzu piedāvājumu, sūtiet:

  • alus kausa vai glāzes varianta nr.
  • vēlamo alus kausu skaitu
  • logo vektoros (ja būs nepieciešama arī apdruka)

Citas iespējamās līgo svētku dāvanas var redzēt šeit.

 

Oriģināls alus no Malduguns alus darītavas.

Ja vēlaties pārsteigt savus klientus un sadarbības partnerus ar ko negaidītu - alus darītava Malduguns piedāvā šādu iespēju ar Raunas ražotnē brūvētu alu. Klientiem tiek piedāvāti 17 dažādi alus veidi ar garšām, kas atšķirsies no tām, ko varat nopirkt jebkurā veikalā. Izvēloties šo produktu Jūs atbalstīsiet Latvijas ražotāju.

 

Etiķetes ar Jūsu uzņēmuma logo alus vai vīna pudelēm.

Mēs izgatavojam visa veida etiķetes, tajā skaitā arī pudelēm. Lai personalizētu Līgo svētku dāvanas - piedāvājam izstrādāt dizainu Jūsu uzņēmuma etiķetei un saražot vajadzīgo etiķešu skaitu. Dzērieni ar Jūsu uzņēmuma logo - oriģināls noformējums, kas derēs ikvienai situācijai.

  • sīkāka informācija par etiķetēm šeit.

 


 

 


Ja Jums ir jautājumi vai vēlaties konsultāciju, rakstiet vai zvaniet mums - ar prieku palīdzēsim!