Dizaina izstrāde

dizaina izstrāde
dizaina izstrāde
dizaina izstrāde
dizaina-izstrade-3-23092510
dizaina-izstrade-3-2309259
dizaina-izstrade-3-2308265
dizaina-izstrade-3-2308262
dizaina-izstrade-3-2305255
dizaina-izstrade-3-2308263
dizaina-izstrade-3-23092511
previous arrow
next arrow
dizaina-izstrade-3-23092510
dizaina-izstrade-3-2309259
dizaina-izstrade-3-2308265
dizaina-izstrade-3-2308262
dizaina-izstrade-3-2305255
dizaina-izstrade-3-2308263
dizaina-izstrade-3-23092511
previous arrow
next arrow

Dizaina izstrāde

Dizaina izstrāde ar pilna servisa pakalpojumu klāstu: dizaina izstrāde, maketēšana, druka un ražošana, pēcapstrāde, piegāde.


Kas ir dizaina izstrāde?

Dizains un tā izstrāde ir augstas kvalitātes vizuālais noformējums grafiskajai un teksta informācijai. To sagatavo viens no mūsu dizaineriem, ņemot vērā klienta vēlmes. Mūsu komandā ir profesionāļi, kuru mērķis ir radīt Jums sajūtu: “WOW, man tas patīk!”. Dizaina izstrāde iespējama gan vienkāršākiem darbiem, piemēram – vizītkartēm, gan arī apjomīgiem un sarežģītiem pasūtījumiem, piemēram – reklāmas brošūrām, logotipiem, firmas identitātes izveidošanai.

Dizaina izstrāde – kā tiek noteikta cena?

Jebkuram mūsu veidotajam pasūtījumam dizaina izstrādes cenu nosaka LAIKS. Maksa par vienu stundu mūsu laika ir 32 EUR + PVN. Strādājot ar šo likmi, mēs izpildām jebkuru darbu – veidojam logotipu, izstrādājam bukleta dizainu, vizītkartes maketu vai arī ievadām preču katalogā tekstu un cenas produktiem.


Kādi soļi nepieciešami dizaina izstrādei?

No sākuma klients atsūta pilnībā visu informāciju, tajā skaitā tekstu un foto (ja paredzēts) un precīzi izskaidro savas vēlmes. Veidojot dizainu gadījumos, kad klients nav norādījis specifiskas prasības (vienalga – visam materiālam vai kādai konkrētais vietai) – mēs paši piedāvājam savu informācijas atspoguļošanas variantu. Tas var būt gan grafiskais noformējums, gan teksta izvietojums, gan fotogrāfija. Pēc tam mēs klientam izklāstām savu ideju – kā izskatīsies izstrādātais dizains un cik laika nepieciešams tā izstrādei. Kad ar klientu esam par visu vienojušies – uzsākam dizaina izstrādi konkrētajam materiālam.

Vai dizaina izstrādei var būt papildus izmaksas?

Jā, dizaina izstrādei var būt papildus izmaksas, ja klients pēc skices saņemšanas izdomā mainīt dizaina konceptu. Piemēram – jāmaina teksts, daļu izdzēšot, daļu atstājot, daļu pārvietojot citur. Grafiskā noformējuma maiņa, piemēram, esam vienojušies par zilajiem un sarkanajiem toņiem ar vektorgrafikas kontūrām, taču klients izdomā, ka izstrādātajā dizainā pēkšķi vēlas redzēt apstrādātu fotogrāfiju ar reklāmas saukli. Tāpat arī citi labojumi – kaut arī tās ir dažas rindas ar tekstu vai dažas fotogrāfijas, kas jāsamaina vai jānoņem – tas viss paņem laiku.

Kā samazināt dizaina izstrādes izmaksas?

Precīzi aprakstiet visas vēlmes, kas Jums ir būtiskas, pārējo mēs aizpildīsim ar savām idejām un vīziju. Nesūtiet haotiski apkopotu informāciju, jo mums tā būs jāšķiro Jūsu vietā un tas būs ilgāk nekā tad, ja to izdarīsiet Jūs. Ja ir nepieciešami labojumi, atsūtiet visus labojumus vienā reizē – kur jāpārbīda teksts, kās jānoņem / jāpieliek. Šādas nianses būtiski samazina dizaina izstrādes izmaksas, jo ir starpība, vai mēs veicam desmit labojumus vienā reizē, vai arī vienu labojumu desmit reizes.


Vēl nedaudz par dizaina izstrādi

Visiem grafiskā dizaina darbiem piedāvājam 2-3 skices, kuru izstrādes laiks ir 1 – 5 darba dienas (atkarībā no dizaina izstrādes sarežģītības pakāpes).

Mēs izstrādājam dizainu visa veida poligrāfijas produkcijai: vizītkartēm, skrejlapām, plakātiem, bukletiem, veidlapām, aploksnēm, baneriem, biļetēm, blociņiem, brošūrām, diplomiem, galda kartēm un tentiem, grāmatzīmēm, kalendāriem, katalogiem, papīra maisiņiem, kartiņām, mapēm, pastkartēm, pavadzīmēm, plānotājiem, uzlīmēm, rollup, sertifikātiem, un žurnāliem.

Tāpat izstrādājam arī dizainu visa veida digitālajai reklāmai un produkcijai. Sākot no e-pasta parakstiem un apsveikuma kartiņām, beidzot ar dinamisko reklāmu.


Biežāk izmantotie dizaina izstrādes pakalpojumi:


dizaina izstrāde

Ja Jums ir jautājumi vai vēlaties konsultāciju, rakstiet vai zvaniet mums – ar prieku palīdzēsim!


Mūsu uzticamie sadarbības partneri:

dizaina izstrāde
dizaina izstrāde
dizaina izstrāde

Portfolio

(Atspoguļota tikai neliela daļa no visiem paveiktajiem darbiem.)

Scroll to Top