PieciSimti | LinkedIn
PieciSimti | Facebook

Iepakojuma dizains

 


Iepakojuma dizains - Jūsu produkta vizītkarte

Iepakojuma dizains - ja veidots pareizi, pircējam liks ieraudzīt tieši Jūsu produktu starp konkurentiem. Labs iepakojuma dizains ietver drukas kvalitāti, vizuālo noformējumu, iepakojuma formu - tas viss kopā rada iespaidu par produkta kvalitāti, vēstījumu un attiecīgi - vēlmi veikt pirkumu.

Iepakojuma dizains, kas radīts mūsu aģentūrā, ir pielietojams visa veida produkcijai - vienalga, lielai vai mazai, pārtikai vai saimniecībai.

Lai mūsu pirmās iepakojuma dizaina izstādes skices būtu maksimāli tuvas klienta vēlmēm, pirms darba uzsākšanas veicam pārrunas ar klientu, noskaidrojam kāds iepakojuma dizains patiktu - krāsas, izmērs, forma, varbūt ir kādas īpašas vēlmes.

Piedāvājam arī iepakojuma dizaina "atsvaidzināšanu" gadījumos, kad klientam jau ir veikta iepakojuma dizaina izstrāde, kuru viņš vēlas izmantot arī turpmākt, tikai jaunā - mainītā veidolā.

Mūsu aģentūrā iepakojuma dizains tiek izstrādāts ar augstu atbildības sajūtu un to veic darbinieki ar atbilstošu izglītību un pieredzi.

 


 

Iepakojuma dizains - cenas

Pakalpojums Cena
Iepakojuma skiču izstrāde no 50 EUR + PVN

 

Iepakojuma dizaina izstrādes cena tiek noteikta ņemot vērā daudzus faktorus, piemēram - produkta formu, izmērus, teksta apjomu, paredzēto mēŗķauditoriju un ietverto vēstījumu.


 


Ja Jums ir kādi jautājumi, vai vēlaties konsultāciju, sazinieties ar mums.