PieciSimti | LinkedIn
PieciSimti | Facebook

Lielformāta druka

Lielformāta druka - mūsu drukas iekārta

Esam uzstādījuši jaunākās paaudzes lielformāta printeri EPSON SC 80610. Šis printeris nodrošina izcilas kvalitātes druku. Drukātie materiāli ir ar košām krāsām, viendabīgie krāsu laukumi kvalitātes ziņā ir līdzvērtīgi sietspiedes kvalitātei, krāsu pārejas ir vienmērīgas - līdzvērtīgas ofseta drukas kvalitātei

Uzlīmēm kontūras tiek grieztas ar jaunākās paaudzes ploteri Graphtec FC8600. Tā ir ātra un precīza uzlīmes kontūru griešanas iekārta. Atdodot klientiem uzlīmes, kas ploterētas ar šo iekārtu, varam droši apgalvot - darbs ir paveikts ar 100% precizitāti.

 

Cenas

Par cik mēs paši esam ražotāji - lielformāta drukas darbus piedāvājam par draudzīgām cenām. Ja vēlaties noskaidrot cenu uzreiz, zvaniet +371 20026474. Standarta darbiem cenu nosauksim minūtes laikā.

 

Lielformāta druka - produkcija

 

uzlīmes

plakāti

baneri

     

auto uzlīmes

rollup

vides reklāma

 

   

Piedāvājam arī citus lielformāta drukas produktus un pakalpojumus,
ja vēlaties sīkāku informāciju un cenas - sazinieties ar mums.

Drukas izšķirtspējas salīdzinājums

Lielformāta druka pie mums ir visaugstākajā kvalitātē, jo savā ražotnē esam uzstādījuši jaunākās paaudzes drukas iekārtu ar 10 pamata krāsām (parasti drukas uzņēmumi izmanto 4-6 pamata krāsu drukas iekārtas). Mēs varam skaisti nodrukāt tos maketus, ko citas iekārtas drukās ar krāsu defektiem. Lielformāta druka pie mums ir ar vairākām būtiskām priekšrocībām. 

Lielformāta druka ar mūsu 10 pamata krāsu printeri:   Lielformāta druka ar citu ražotāju 4-6 pamata krāsu printeri:
1) Vienmērīgi vienkrāsainie toņi augstā drukas izšķirtspējā pa visu drukas laukumu.    1) Uz vienkrāsainā drukas laukuma var būt labi redzams citu krāsu punktojums.
2) Vienmērīgi vienkrāsainie pustoņi un jebkuras intensitātes krāsu pārejas augstā izšķirstpējā pa visu drukas laukumu.    2) Pustoņi var būt ar labi redzamu citu krāsu punktojumu un krāsu pārejas var būt ar nevienmērīgu (piemēram - viļņveidīgu) toņa maiņu.
3) Drukājam rasējumus ar īpaši mazu elementu vai tekstu druku. Šajā gadījumā pat nelielā drukas laukumā var ievietot lielu informācijas apjomu, jo druku varēs izlasīt to palielinot.   3) Mazo elementu druka var nebūt pietiekami augstā izšķirstpējā un var būt izplūdusi.

Aplūkot drukas izšķirtspējas salīdzinājumu PDF dokumentā.

 

Drukas izšķirtspējas foto
Aplūkot drukas izšķirstpējas foto PDF dokumentā.

 

Lielformāta druka ar dizaina izstrādi

Dizaina izstrāde notiek sadarbībā ar klientu. Tas ir drošākais veids, lai izstrādātais materiāls atbilstu klienta vēlmēm, saglabājot pārredzamību, funkcionalitāti un skaistu grafisko noformējumu. 

Dizaina izstrādes etapi no idejas līdz gatavam produktam:

- Gala produkta izvēle
Pirms tiek uzsākta dizaina izstrāde, ir jāsaprot kāds ir vēlamais gala produkts, cik daudz informācijas nepieciešams, vai ir vajadzīgas fotogrāfijas un vai ir paredzēta kāda cita grafiskā informācija. 

- Rakstītās un grafiskās informācijas apkopošana
Cik daudz no visas nepieciešamās informācijas klients varēs nodrošināt? No klienta svarīgi saņemt tekstu, vēlams arī fotogrāfijas (ja tādas paredzētas), grafisko noformējumu mēs izstrādāsim. Visa dizaina izstrādei nepieciešamā informācija ir jāsaraksta skaidri, nepārprotami, jāsagrupē un jāatsūta mums. Gadījumā, ja ir nepieciešamas fotogrāfijas vai tulkojums, bet klientam šīs informācijas nav, mēs nodrošinām šo pakalpojumu sniegšanu.

- Skiču izstrāde
Atbilstoši no klienta saņemtajai informācijai mēs izstrādājam vairākas skices un nosūtām klientam. 

- Skiču papildināšana
Darbs tiek turpināts ar klienta izvēlēto skici līdz brīdim kad tā tiek apstiprināta.

- Drukas vai gala faila izstrāde

 

Lielformāta druka - kas ietekmē cenas

Lielformāta druka ir laikietilpīgs process, līdz ar to izmaksas ietekmē divi faktori - drukas ilgums un materiāla izmaksas. 

Lielformāta drukas ilgumu nosaka drukas izšķirtspēja (kvalitāte). Jo augstākas izšķirtspējas druka nepieciešama, jo ilgāku laiku tā aizņems. Mēs iesakām izvēlēties standarta lielformāta drukas ātrumu - tas ir ieteicamais risinājums, ja vajadzīga laba drukas kvalitāte par zemu cenu.

Mums ir plašs sortiments ar apdrukas materiāliem. Ja klientam nav zināms precīzs materiāla nosaukums kas jāapdrukā, mēs ieteiksim piemērātāko materiālu.

 

Kā samazināt lielformāta drukas cenas

Lielformāta drukas cenas vienam un tam pašam darbam var būt zemākas un augstākas - viss atkarīgs no klienta prasībām.

Lai lieki nesadārdzinātu pakalpojuma izmaksas, iesakām izvēlēties atbilstošu drukas izšķirstpēju, kas ietekmēs patērēto laiku drukai. Piemēram, uzlīmes, ko līmēt uz kartona kastēm nav ieteicams drukāt augstākajā izšķirstpējā. Augstāko drukas izšķirtspēju parasti izmanto ļoti mazu elementu drukai, piemēram - rasējumiem ar burtiem 2 mm augstumā. Ja klientam nav zināma nepieciešamā drukas izšķirtspēja - iesakām uzticēties mums. Saņemot dizainu un informāciju par apdrukas materiālu mēs ieteiksim atbilstošu lielformāta drukas izšķirtspēju.

Tas pats attiecas arī uz apdrukas materiālu. Jāizmanto tas materiāls, kas atbilst produkta pielietojumam, bez papildus priekšrocībām. Piemēram - uzlīmes, ko līmēt uz kartona kastēm var drukāt uz jebkuras plēves. Var izvēlēties standarta plēvi, var izvēlēties plēvi ar spēcīgu līmslāni vai arī  augstākās kvalitātes auto plēvi, kas domāta liektai virsmai. Jebkurš no plēves veidiem uz kartona kastes pielips vienlīdz labi, līdz ar to atšķirība būs tikai izmaksās. Ja klientam nav zināms nepieciešamais drukas materiāls - iesakām uzticēties mums. Saņemot dizainu un informāciju par produkta pielietojumu, mēs ieteiksim atbilstošu apdrukas materiālu.

 

Lielformāta druka - materiāli, iespējas


Produkcija:

 • Lielformāta druka plakātiem
 • Lielformāta druka uzlīmēm
 • Lielformāta druka baneriem
 • Lielformāta druka rollup
 • Lielformāta druka tekstilam

Pakalpojumi:

Apdrukas materiāli:

 • Balts krītots papīrs (citi papīra veidi līdz A1 formātam)
 • Balta gloss, matt vai caurspīdīga plēve
 • Permanenta vai removable līmslāņa plēve
 • Visu veidu speciālās un atstarojošās plēves
 • Auto un skatlogu aplīmēšanas plēves
 • Lietie, laminētie PVC baneri
 • Mobilo stendu materiāli
 • Tekstils

Pēcapstrādes iespējas:

 • Plakātu un uzlīmju griešana un laminēšana
 • Uzlīmju ploterēšana
 • Uzlīmju ķidāšana un uzlikšana uz tehniskās plēves

Papildus iespējas

 • Skatlogu un auto aplīmēšana ar meistara izbraukumu
 • Līmēšana vai uzstādīšana ar meistara izbraukumu
 • Piegāde ar kurjeru


Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties konsultāciju, lai noskaidrot labāko risinājumu tieši Jūsu pasūtījumam, sazinieties ar mums.

 

Piedāvājam augstas kvalitātes digitālo druku par labām cenām. 
Mūsu dizaineri parūpēsies par lielisku Jūsu produkta vizuālo noformējumu un ražotnes darbinieki to izgatavos teicamā kvalitātē.

Mūsu ražotā produkcija digitālajā drukā:

● vizītkartes
● flajeri
● bukleti
● sertifikāti
● veidlapas
● plakāti
● kalendāri 
● galda kartes 
● pastkartes
● biļetes
● diplomi 
● galda tenti
● brošūras
● katalogi
● apsveikuma kartiņas
● un cita produkcija


Piedāvājam plašas pēcapstrādes iespējas:
bigošanu, locīšanu, skavošanu, kniedēšanu, perforāciju, spirāļošanu, laminēšanu, izciršanu un līmēšanu.

Pasūtīto produkciju saražojam 1-2 darba dienu laikā. Mūsu uzticamais kurjers veiks piegādi līdz jūsu birojam ātri un droši.

Visus mūsu piedāvātos poligrāfijas produktus var aplūkot šeit.