PieciSimti | LinkedIn
PieciSimti | Facebook

Mājas lapu izstrāde


Veicam kvalitatīvu web lapu izstrādi. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no idejas, ieteikumiem kādu struktūru web lapai veidot, beidzot ar dizainu un programmēšanu.

Mēs apstrādāsim vai izveidosim jaunas fotogrāfijas par Jūsu pakalpojumiem un produkciju, ieteiksim teksta izvietojuma savu redzējumu maksimālai web lapas pārskatāmībai. Mūsu datu bāzē ir dažādi web lapu paraugi. Klientiem tas ir ļoti ērti, jo ir iespēja jau uzreiz apskatīt web lapu skices, lai saprastu kādu web lapu nepieciešams izveidot. Tas ietaupa laiku un ļauj precīzi saprast klienta vēlmes.

Jūsu web lapas epastus piedāvājam pievienot gmail kontam, kas nozīmē, ka Jums būs pieeja epastu sarakstei no jebkura datora, kas ir pieslēgts internetam.

Izstrādātajām web lapām piedāvām pilnu SEO (search engine optimization), tajā skaitā google overview un google campaign pieslēgšanu. Tas ir lielisks veids, lai veicinātu Jūsu pakalpojumu un preču atrašanu internetā, vērotu apmeklējumu statistiku un saņemtu optimizācijas ieteikumus nākotnei.

Tāpat veicam arī interneta veikalu izstrādi.Ja Jums ir kādi jautājumi, vai vēlaties konsultāciju, sazinieties ar mums.